Właściwości prozdrowotne BIO soków owocowych

Pamiętasz smak wyjątkowych soków własnej roboty w trakcie wakacji u babci? Mimo upływu lat, wyjątkowe właściwości prozdrowotne produktów, takich jak sok z aronii, wciąż mają istotny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z produktów BIO premium NFC.

Sok z aronii bez zbędnych dodatków

Dostępna propozycja, jaką jest sok z aronii nie zawiera w swoim składzie cukru, sztucznych substancji słodzących, wzmacniaczy smaku i konserwantów. W trakcie produkcji wykorzystywane są tylko naturalne owoce, których smak nie wymaga stosowania żadnych dodatków. Produkty z oznaczeniem NFC, czyli not fot concentrate, powstają wyłącznie poprzez wyciśnięcie całych owoców aronii w niskiej temperaturze. W trakcie produkcji nie jest dodawana woda. Producent naturalnego soku z aronii – Korab Garden posiada dla produktu certyfikat BIO/Organic, co pozwala na potwierdzenie jakości we wszystkich krajach Europy, Azji oraz Ameryki Południowej.

Prozdrowotne właściwości soku

W trakcie produkcji, ze względu na wyciskanie owoców w niskiej temperaturze, produkt zachowuje swoje pożądane właściwości prozdrowotne. Dostępne sok z aronii, to jedno z naturalnych i wciąż popularnych sposobów na dodatkowy zastrzyk witaminy C dla naszego organizmu. Nasi dziadkowie i rodzice, stosowali produkt przez cały rok nie tylko po to, aby poprawić swój poziom odporności w sezonie jesienno-zimowym, ale również uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak nowotwory i miażdżyca.

Dlaczego warto pić sok z aronii?

Sok z aronii to naturalny produkt, który posiada wysoką zawartość antocyjanów. Dzięki nim możemy skutecznie redukować stres oksydacyjny, obniżyć ciśnienie oraz poziom cukru we krwi. Sok charakteryzuje się wysoką zawartością manganu i potasu. Pierwiastki te odpowiadają za ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym oraz utrzymaniem prawidłowego ciśnienia krwi. Producent samodzielnie wyhodował odmianę owoców o nazwie Korab. Dzięki czemu dostępne produkty charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem.