Dzbanek filtrujący

Dzbanek filtrujący to rozwiązanie, które z pewnością zmieni nie tylko twój dzień i twoje przyzwyczajenia, ale również może pozytywnie wpłynąć na twoje życie. Zanim przejdziemy do samego procesu (wymiana filtra w dzbanku). Skupmy się na pakiecie korzyści, jaki płynie z tego wyjątkowego rozwiązania. Dlaczego warto sięgnąć po dzbanek z filtrem. Przykładem, który „wykorzystamy” będzie dzbanek filtrujący Crystal od polskiej marki Dafi:

– dzbanek jest wykonany z wysokiej jakości szkła

– jego ergonomiczny kształt sprawia, że dzbanek z powodzeniem może spełniać funkcję stylowej karafki

– dzbanek łączy w sobie zalety filtracji oraz eleganckiego serwowania napojów

– jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych

– dzbanek filtrujący pomoże ci w regularnie nawadniać organizm

– dzbanek z filtrem to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale również troska o środowisko

To nie wszystko, w zależności od potrzeb i preferencji w dzbanku filtrującym możesz zamontować odpowiedni filtr:

– Alkaliczny pH+ Classic (filtr podwyższa pH wody – alkaliczna woda pomaga zakwaszeniem organizmu organizmu)

– Magnezowy Mg+ Classic (filtr oczyszcza i wzbogaca wodę kranową w jony magnezu)

– AGD+ Classic (filtr zmiękcza wodę kranową)

– Filtr Standard (filtr m.in. oczyszcza wodę kranową i znacznie redukuje jej twardość)

Gdy wiesz już, co może zaoferować ci dzbanek z filtrem, czas przejść proces wymiany filtra, czyli wymiana filtra w dzbanku krok po kroku:

KROK 1

Wymienny filtr umieść w specjalnym miejscu znajdującym się w zbiorniku na wodę kranową, następnie delikatnie dociśnij. Nałóż pokrywę, rozpoczynając od włożenia przedniej części (tej przy lejku), na koniec dociśnij pokrywę przy uchwycie.

KROK 2

Zanim użyjesz dzbanka, powinieneś dwukrotnie „przepłukać” filtr (nie musisz wylewać wody, możesz użyć jej np. do podlania kwiatków). Dzięki temu odpowietrzysz filtr oraz pozbędziesz się ewentualnych mikro drobinek węgla aktywnego (wydobywających się filtra).

KROK 3

Ustaw przypomnienie wymiany filtra. Jeśli posiadasz wskaźnik manualny, ustaw „przesuwki” na datę przypadającą za miesiąc (dzień oraz miesiąc), od pierwszego użycia filtra. Jeśli posiadasz wskaźnik LED sensor, przytrzymaj przycisk tak długo, aż dioda zaświeci się na niebiesko. Od tego momentu wskaźnik będzie odliczał miesiąc. Po trzech tygodniach dioda zaświeci się na żółto, co oznacza – przygotuj się na wymianę filtra. Po miesiącu dioda zaświeci się na czerwono, co oznacza – wymień filtr. Wymiana filtra w dzbanki jest naprawdę prosta! Do zapamiętania – jeden filtr pomoże ci uzyskać aż 200 litrów smacznej filtrowanej wody kranowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę wymiana filtra w dzbanku https://www.youtube.com/watch?v=pclhWYaB0q8&ab_channel=Dafi i zobacz wideo wymiana filtra w dzbanku Dafi.